Subgroup (1.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Group
pl: Grupa

en: Remove
pl: Usuń

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Depth
pl: Głębokość

en: Details
pl: Szczegóły

en: Source
pl: Źródło

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Tree
pl: Drzewo

en: Child
pl: Dziecko

en: Target
pl: Cel

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna
