Subgroup (1.0.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Group
km: ក្រុម

en: Remove
km: យកចេញ

en: Parent
km: មេ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​
