Subgroup (1.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: Depth
ml: ആഴം

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ
