Subgroup (1.0.2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Group
fi: Ryhmä

en: Remove
fi: Poista

en: Parent
fi: Isäntä

en: Depth
fi: Syvyys

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Subgroup
fi: Aliryhmä

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi
