Subgroup (3.1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Parent
ast: Padre

en: Details
ast: Detalles

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
