Subgroup (3.1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Group
et: Grupp

en: Remove
et: Eemalda

en: Parent
et: Vanem

en: Depth
et: Sügavus

en: Details
et: Üksikasjad

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Tree
et: Puu

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus
