Subgroup (3.1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Group
hu: Csoport

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Parent
hu: Szülő

en: Depth
hu: Mélység

en: Details
hu: Részletek

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Tree
hu: Fa

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
hu: A bővítmény letiltotta ezt a mezőt az elvárt funkcionalitásának biztosítása érdekében.
