Subgroup (3.1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Group
ro: Grup

en: Remove
ro: Elimină

en: Parent
ro: Părinte

en: Depth
ro: Adâncime

en: Details
ro: Detalii

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Tree
ro: Arbore

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină
