Subgroup (3.1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
