Subgroup (3.1.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Group
vi: Nhóm

en: Remove
vi: Xoá

en: Parent
vi: Cấp trên

en: Depth
vi: Độ sâu

en: Details
vi: Chi tiết

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Tree
vi: Cây

en: Child
vi: Con

en: Machine-readable name
vi: Tên có thể được máy nhận diện
