Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Continue
be: Працягнуць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: About
be: Аб

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Status message
be: Паведамленне пра статус
