Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Continue
bg: Продължи

en: Email
bg: Е-поща

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение
