Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Continue
de: Weiter

en: Email
de: E-Mail

en: An error occured.
de: Ein Fehler ist aufgetreten.

en: About
de: Über

en: Error message
de: Fehlermeldung

en: Warning message
de: Warnmeldung

en: Receive
de: Empfangen

en: Status message
de: Statusmeldung

en: Subscription Management
de: Abonnementverwaltung
