Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Continue
et: Jätka

en: Email
et: E-kiri

en: About
et: Programmist

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Status message
et: Olekuteade
