Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: About
gu: વિશે

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
