Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Continue
he: להמשיך

en: Email
he: דוא"ל

en: About
he: אודות

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Status message
he: הודעת סטטוס
