Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Continue
ja: 継続

en: Email
ja: メール

en: About
ja: アバウト

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Status message
ja: ステータスメッセージ
