Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Continue
ro: Continuare

en: Email
ro: email

en: About
ro: Despre

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Status message
ro: Mesaj de stare
