Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Continue
ca: Continua

en: Email
ca: Correu electrònic

en: About
ca: Detalls

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Status message
ca: Missatge d'estat
