Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Email
cs: E-mail

en: About
cs: Popis

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Status message
cs: Zpráva o stavu
