Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Email
eu: Eposta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Status message
eu: Mezu egoera
