Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Continue
fi: Jatka

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: About
fi: Tietoja

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Status message
fi: Tilanneviesti
