Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Continue
hi: जारी रखें

en: Email
hi: ईमेल

en: About
hi: के बारे में

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: Warning message
hi: चेतावनी संदेश

en: Status message
hi: स्थिति संदेश
