Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: About
my: အကြောင်း

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
