Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Continue
oc: Contunhar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: About
oc: A prepaus

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Status message
oc: Messatge d'estat
