Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: About
te: గురించి

en: Error message
te: పొరపాటు సందేశం

en: Warning message
te: హెచ్చరిక సందేశం

en: Status message
te: స్థితి సందేశం
