Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Continue
az: Davam et

en: About
az: Haqqında

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Status message
az: Status mesajı
