Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Continue
el: Συνέχεια

en: About
el: Περί

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης
