Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Continue
id: Lanjutkan

en: About
id: Tentang

en: Error message
id: Pesan kesalahan

en: Warning message
id: Pesan peringatan

en: Receive
id: Menerima

en: Status message
id: Pesan status
