Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Continue
it: Continua

en: Email
it: E-mail

en: About
it: Informazioni

en: Error message
it: Messaggio di errore

en: Warning message
it: Messaggio di avvertimento

en: Status message
it: Messaggio di stato
