Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Continue
jv: Lanjutna

en: About
jv: Ngenani

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Status message
jv: Status pesen
