Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Email
nl: E-mail

en: About
nl: Over

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Receive
nl: Ontvangen

en: Status message
nl: Statusbericht
