Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Email
sk: E-mail

en: About
sk: Informácie o

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Receive
sk: Príjem

en: Status message
sk: Stavová správa
