Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: Email
bn: ইমেইল

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Error message
bn: ত্রুটি সম্পর্কিত বার্তা

en: Warning message
bn: সতর্কীকরণ বার্তা
