Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha4) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Manage subscription
es: Gestionar suscripción

en: Continue
es: Continuar

en: Email
es: Correo electrónico

en: Manage subscriptions
es: Gestionar suscripciones

en: About
es: Acerca de

en: Error message
es: Mensaje de error

en: Warning message
es: Mensaje de advertencia

en: Receive
es: Recibir

en: Status message
es: Mensaje de estado
