Subsite (2.0.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Value
af: Waarde

en: Weight
af: Gewig

en: Unknown export format.
af: Onbekende formaat vir ekportering

en: Show block only on book pages
af: Wys blok op alle bladsye
