Subsite (2.0.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Value
am: እሴት

en: Weight
am: ክብደት

en: Menus
am: ምናሌዎች

en: Path to custom icon
am: ወደ ብጁ ኣዶ የሚወስደው ዱካ

en: Upload icon image
am: የአማራጭ ኣዶ ምስል ስቀል

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
am: ቀጥተኛ የፋይል መድረሻ ወደ አገልጋዩ ከሌለህ፤ ይህን መስክ በመጠቀም የአማራጭ ኣዶህ መስቀል ትችላለህ።

en: Logo path
am: የአርማ ዱካ
