Subsite (2.0.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Value
az: Qiymət

en: Weight
az: Çəki

en: Theme
az: Tema

en: Unknown export format.
az: Naməlum ixrac formatı.

en: Menus
az: Menyular

en: Book navigation block display
az: Kitab naviqasiya blokunun ekranı

en: Path to custom icon
az: Fərdi ikonaya gedən yol

en: Show block on all pages
az: Bütün səhifələrdə blok göstərin

en: Show block only on book pages
az: Bloku yalnız kitab səhifələrində göstərin

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
az: Əgər <em>Blokunu bütün səhifələrdə göstər</em> seçilərsə, blokda saytın bütün kitabları üçün avtomatik yaradılan menyular olacaq. Əgər <em>Yalnız kitab səhifələrində bloku göstər</em> seçilibsə, blokda yalnız cari səhifənin kitabına uyğun gələn bir menyu olacaq. Bu halda, cari səhifə kitabda deyilsə, heç bir blok göstərilməyəcək. <em>Səhifə xüsusi görünmə parametrləri</em> və ya digər görünmə parametrləri bu bloku seçmə şəkildə göstərmək üçün əlavə olaraq istifadə edilə bilər.

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
az: Əgər serverə birbaşa fayl girişiniz yoxdursa, qısayol ikonanızı yükləmək üçün bu sahədən istifadə edin.

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
az: %outline-perm icazəsi olan istifadəçilər bütün məzmun növlərini əlavə edə bilərlər.

en: Administer book outlines
az: Kitab konturlarını idarə edin

en: View printer-friendly books
az: Çap üçün uyğun kitablara baxın

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
az: Çap asanlığı üçün kitab səhifəsinə və onun bütün alt səhifələrinə vahid sənəd kimi baxın. Performans ağır ola bilər.
