Subsite (2.0.0) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Value
be: Значэнне

en: Weight
be: Вага

en: Theme
be: Тэма

en: Unknown export format.
be: Невядомы фармат экспарту.

en: Menus
be: Меню

en: Book navigation block display
be: Кніга навігацыйнага блока дысплея

en: Path to custom icon
be: Шлях да адмысловага абразку

en: Show block on all pages
be: Паказваць блок на ўсіх старонках

en: Show block only on book pages
be: Паказаць блок толькі на старонках кнігі

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
be: Калі абраны пункт <em>Паказаць блок на ўсіх старонках</em>, блок будзе ўтрымліваць аўтаматычна створанае меню для кожнай кнігі сайту. Калі абраны пункт <em>Паказаць блок толькі на старонках кнігі</em>, блок будзе ўтрымліваць толькі адно меню суадноснае бягучай старонцы кнігі. У гэтым выпадку калі цякучая старонка не ў кнізе, блок не будзе паказаны. <em>Старонка спецыфічных налад паказу</em> ці іншыя налады паказу могуць быць выкарыстаныя ў дадатак да выбранаму адлюстраванню гэтага блоку.

en: Upload icon image
be: Запампаваць абразок

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
be: Калі ў Вас няма простага дасягу да сэрвэру, скарыстайцеся з гэтага полю, каб запампаваць абразок.

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
be: Карыстальнікі з %outline-perm правамі могуць дадаваць усе тыпы змесціва.

en: Administer book outlines
be: Адміністраванне схемаў кнігі

en: Add content and child pages to books
be: Дадаць змесціва і дачынныя старонкі да кнігі

en: View printer-friendly books
be: Праглядзець друкаваную версію кніг

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
be: Прагляд старонак Кнігі і ўсіх яе падстаронак у якасці адзінага дакумента для зручнасці друку. Можа быць цяжкім у выкананні.

en: The logo could not be uploaded.
be: Лагатып не можа быць загружаны.

en: The favicon could not be uploaded.
be: Значок (favicon) не можа быць загружаны.

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Logo path
be: Сцежка да лагатыпу
