Subsite (2.0.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Value
bg: Стойност

en: Weight
bg: Тегло

en: Unknown export format.
bg: Непознат формат на експорта.

en: Menus
bg: Менюта

en: Book navigation block display
bg: Покажи блока за навигация на книгата

en: Path to custom icon
bg: Път към избрана от потребителя икона

en: Show block on all pages
bg: Покажи блока на всички страници

en: Show block only on book pages
bg: Покажи блока само на страниците на книгата

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
bg: Ако е избрано <em>Покажи блока на всички страници</em>, блока ще съдържа автоматично генерирани менюта за всички книги в сайта. Ако е избрано <em>Покажи блока само на страниците на книгата</em>, блока ще съдържа само едно меню, свързано с текущата книга. В този случай, ако текущата страница не е в книгата, няма да бъде показан блок. Може да се използва <em>Специфични настройки на видимостта на страница</em> или други настройки на видимостта, в допълнение на избирателното показване на този блок.

en: Upload icon image
bg: Качване на икона

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
bg: Ако нямате директна връзка за файлов обмен със сървъра, използвайте това поле, за да качите Вашата икона.

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
