Subsite (2.0.0) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Unknown export format.
bo: རྒྱུས་མེད་པའི་ཕྱིར་འདྲེན་རྣམ་གཞག

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: Book navigation block display
bo: དེབ་ཀྱི་ཕྱོགས་སྟོན་ལྷུ་ལག་འཆར་སྟངས

en: Path to custom icon
bo: མགྱོགས་མཐེབ་ཀྱི་སྦྲེལ་ལམ

en: Show block on all pages
bo: ངོས་ཡོངས་སུ་ལྷུ་ལག་འཆར་བ

en: Show block only on book pages
bo: དེབ་ཀྱི་ཤོག་ངོས་ཁོ་ན་ལ་ལྷུ་ལག་འཆར་བ

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
bo: <em>ངོས་ཡོངས་སུ་ལྷུ་ལག་འཆར་བ</em>་བདམས་ན། ལྷུ་ལག་གི་ནང་དུ་རང་འགུལ་གྱིས་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་དཔེ་དེབ་ཡོངས་ལ་གསར་འདོན་བྱས་པའི་གདམ་ཐོ་འདུ། གལ་སྲིད་<em>དེབ་ཀྱི་ཤོག་ངོས་ཁོ་ན་ལ་ལྷུ་ལག་འཆར་བ་</em>བདམས་ན། ལྷུ་ལག་གི་ནང་དུ་མིག་སྔར་གྱི་ངོས་དང་འབྲེལ་བའི་གདམ་ཐོ་གཅིག་པུ་ཡོད། དེའི་སྐབས་སུ། གལ་སྲིད་མིག་སྔར་གྱི་ངོས་དེ་དཔེ་དེབ་ཀྱི་ནང་དུ་མེད་ན། ལྷུ་ལག་འཆར་རྒྱུ་མིན། <em>དྲ་ངོས་དམིགས་བསལ་གྱི་འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད</em>་དང་ཡང་ན་འཆར་སྟངས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད་གཞན་སྤྱད་ནས་ལྷུ་ལག་འདིའི་འཆར་སྟངས་སྒྲིག་ཆོག

en: Upload icon image
bo: རྟགས་རིས་ཡར་སྤྲོད་པ

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
bo: གལ་སྲིད་ཁྱེད་ཀྱིས་ཞབས་ཞུའི་དྲ་གནས་ཐད་ཀར་བཀོལ་སྤྱོད་བྱེད་པའི་དབང་ཆ་མེད་ན། གནས་འདི་ནས་རང་གི་མགྱོགས་མཐེབ་རྟགས་རིས་ཡར་སྤྲོད་ཆོག

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
bo: %outline-perm་སྤྱོད་དབང་ཡོད་མཁན་གྱིས་ནང་དོན་རིགས་ཡོངས་ཁ་སྣོན་བྱེད་ཆོག

en: Administer book outlines
bo: དཔེ་དེབ་མདོར་བསྟན་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: Add content and child pages to books
bo: དེབ་ཀྱི་ངོས་སུ་ནང་དོན་དང་ཡན་ལག་གི་ངོས་སྣོན་པ

en: View printer-friendly books
bo: པར་འདེབས་བདེ་བའི་དེབ་ལ་ཞིབ་ལྟ

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
bo: དེབ་ཀྱི་ཤོག་ངོས་ཞིག་དང་ཡང་ན་ཡན་ལག་གི་ཤོག་ངོས་ཡོངས་པར་འདེབས་བདེ་བའི་ཆེད་ཡིག་ཆ་རྐང་གཅིག་ནང་བཞིན་བྱས་ནས་ལྟ་བ། བྱ་འགུལ་ལྗིད་པོ་ཡིན་སྲིད།

en: The logo could not be uploaded.
bo: ཁ་རྟགས་ཡར་འཇུག་བྱས་མ་ཐུབ།

en: The favicon could not be uploaded.
bo: རྟགས་རིས་ཡར་འཇུག་བྱས་མ་ཐུབ།

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
