Subsite (2.0.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Unknown export format.
dz: མ་ཤེས་པའི་ཕྱིར་འདྲེན་རཙ་སྒྲིག

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་

en: Path to custom icon
dz: སྲོལ་སྒྲིག་ངོས་དཔར་ལུ་འགྲུལ་ལམ།

en: Upload icon image
dz: ངོས་དཔར་གཟུགས་བརྙན་སྐྱེལ་བཙུགས་འབད།

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
dz: ཁྱོད་ལུ་  སར་བར་ལུ་ཐད་ཀར་ཡིག་སྣོད་འཛུལ་སྤྱོད་འདི་མེད་པ་ཅིན་  ཁྱོད་རའི་ངོས་དཔར་ཐུང་ཀུ་འདི་སྐྱེལ་བཙུགས་འབད་ནི་ལུ་  ས་སྒོ་འདི་ལག་ལེན་འཐབ།
