Subsite (2.0.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Value
eo: Valoro

en: Weight
eo: Pezo

en: Unknown export format.
eo: Nekonata eksporta formato.

en: Menus
eo: Menuoj

en: Book navigation block display
eo: Libro-navigada bloka montrado

en: Path to custom icon
eo: Vojprefikso al agordita bildeto

en: Show block on all pages
eo: Montru blokon sur ĉiuj paĝoj

en: Show block only on book pages
eo: Montru blokon nur sur libraj paĝoj

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
eo: Se <em>Montru blokon sur ĉiuj paĝoj</em> estas elektita, la bloko enhavos la aŭtomate generigitaj menuoj por ĉiuj el la retejaj blokoj. Se <em>Montru blokon nur sur libraj paĝoj</em> estas elektitaj, la bloko enhavos nur la menuon kiu korespondas al la nuna paĝo de la libro. En tiu kazo, se la nuna paĝo ne estas en libro, neniu bloko montriĝos. La <em>Paĝspecifaj videblecaj agordoj</em> aŭ aliaj videblecaj agordoj povas esti uzataj aldone por speciale montri ĉi tiun blokon.

en: Upload icon image
eo: Alŝutu bildeton

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
eo: Se vi ne havas rektan dosieran aliron al la servilo, uzu ĉi tiun kampon por alŝuti vian fulmbildeton.

en: Logo path
eo: Dosierindikilo de emblemo
