Subsite (2.0.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Value
eu: Balioa

en: Weight
eu: Pisua

en: Theme
eu: Tema

en: Unknown export format.
eu: Esportatzeko formatu ezezaguna.

en: Menus
eu: Menuak

en: Path to custom icon
eu: Ikono pertsonalizatura bidea

en: Show block on all pages
eu: Erakutsi blokea orri guztietan

en: Upload icon image
eu: Igo ikono irudia

en: Logo path
eu: Logoaren bidea (path)
