Subsite (2.0.0) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Value
gl: Valor

en: Weight
gl: Peso

en: Theme
gl: Tema

en: Unknown export format.
gl: Formato de exportación descoñecido.

en: Menus
gl: Menús

en: Book navigation block display
gl: Amosar o bloque de navegación de libro

en: Path to custom icon
gl: Ruta á icona personalizada

en: Show block on all pages
gl: Amosar o bloque en todas as páxinas

en: Show block only on book pages
gl: Amosar o bloque so nas páxinas de libros

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
gl: Se se selecciona <em>Mostrar o bloque en todas as páxinas</em>, o bloque conterá os menús xerados automaticamente para todos os libros do sitio. Se se selecciona <em>Mostrar o  bloque só en páxinas de libros</em>, o bloque só conterá o menú correspondente á páxina actual do libro. Neste caso, se a páxina actual non está nun libro, non se mostrará un bloque. Pódese empregar a <em>Configuración específica de visibilidade</em> ou outras opcións de visibilidade para mostrar selectivamente este bloque.

en: Upload icon image
gl: Subir imaxe da icona

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
gl: Se non ten acceso directo aos ficheiros do servidor, use este campo para cargar a icona de acceso rápido.

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
gl: Os usuarios co permiso %outline-perm poden engadir todos os tipos de contido.

en: Administer book outlines
gl: Administrar índices de libros

en: Add content and child pages to books
gl: Engadir contido e páxinas fillas aos libros

en: View printer-friendly books
gl: Ver versións para imprimir dos libros

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
gl: Ver unha páxina dun libro e todas a súas páxinas subordinadas como un único documento para facilitar a súa impresión. Pode afectar o rendimento.

en: The logo could not be uploaded.
gl: O logo non se puido subir.

en: The favicon could not be uploaded.
gl: O favicon non se puido subir.

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Logo path
gl: Ruta do logo
