Subsite (2.0.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Value
hi: मान

en: Weight
hi: मान

en: Theme
hi: थीम

en: Unknown export format.
hi: अज्ञात निर्यात संरूप

en: Menus
hi: मेनू

en: Book navigation block display
hi: पुस्तक(बुक) नेविगेशन ब्लॉक प्रदर्शन

en: Show block on all pages
hi: सभी पृष्ठों पर ब्लॉक दिखाएँ

en: Show block only on book pages
hi: पुस्तक(बुक) के पृष्ठों पर ही ब्लॉक दिखाएँ

en: Administer book outlines
hi: किताब की रूपरेखा प्रशासन

en: View printer-friendly books
hi: प्रिंटर के अनुकूल किताबें देखें

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन

en: Logo path
hi: प्रतीक चिन्ह पथ
