Subsite (2.0.0) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Value
hu: Érték

en: Weight
hu: Súly

en: Theme
hu: Smink

en: Unknown export format.
hu: Ismeretlen exportálási formátum.

en: Menus
hu: Menük

en: Book navigation block display
hu: Könyv navigáció blokk megjelenítése

en: Path to custom icon
hu: Saját ikon elérési útvonala

en: Show block on all pages
hu: Blokk megjelenítése minden oldalon

en: Show block only on book pages
hu: Blokk megjelenítése csak a könyv oldalakon

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
hu: Ha a <em>Blokk megjelenítése minden oldalon</em> be van kapcsolva, a blokk az oldal összes könyvéből automatikusan generált menüt fog tartalmazni. Ha a <em>Blokk megjelenítése csak a könyv oldalakon</em> van bekapcsolva, a blokk csak az oldalon lévő könyvhöz tartozó menüt fogja tartalmazni. Ebben az esetben, ha az oldalon nincs könyv, a blokk nem fog megjelenni. Az <em>Oldalaktól függő megjelenítés</em> vagy más láthatósági beállítások szintén használhatók a blokk megjelenítésének szabályozásához.

en: Upload icon image
hu: Webhely ikon feltöltése

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
hu: A kiszolgáló közvetlen hozzáférése hiányában itt lehet feltölteni az ikont.

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
hu: %outline-perm jogosultsággal rendelkező felhasználók mindegyik tartalomtípust hozzáadhatják.

en: Administer book outlines
hu: Könyvek kivonatainak adminisztrációja

en: Add content and child pages to books
hu: Tartalom és gyermekoldalak hozzáadása a könyvekhez

en: View printer-friendly books
hu: Nyomtatóbarát könyvek megtekintése

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
hu: A könyvoldal és minden gyermek oldalának megtekintése egyetlen dokumentumként az egyszerű nyomtathatóság érdekében. Erőforrásigényes művelet lehet.

en: The logo could not be uploaded.
hu: A logót nem lehetett feltölteni.

en: The favicon could not be uploaded.
hu: A favicon nem tölthető fel.

en: Branding
hu: Márkázás

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Logo path
hu: Logó útvonala

en: Platform URL
hu: Platform webcím

en: The selected "@iconset" iconset plugin does not exist.
hu: A kiválasztott "@iconset" ikonkészlet beépülő nem létezik.
