Subsite (2.0.0) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Value
jv: Biji

en: Weight
jv: Urutan

en: Theme
jv: Tema

en: Unknown export format.
jv: Format ékspor sing ora dikenal.

en: Menus
jv: Menu

en: Book navigation block display
jv: Tampilan blok navigasi buku

en: Path to custom icon
jv: Path kanggo kostum icon

en: Show block on all pages
jv: Tudhuhna blok nang kabèh kācā

en: Show block only on book pages
jv: Tudhuhna blok namung nang kācā buku

en: Upload icon image
jv: Ngunggah gambar ikon

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
jv: Yén sampéyan ora nduwéni hak aksés langsung marang berkas nang server, gunaknā field iki kanggo ngunggah ikon sidhatan sampéyan.

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
jv: Panganggo sing duwé kawenangan %outline-perm bisa nambahi sembarang tipe konten.

en: Administer book outlines
jv: Ngelola cengkorongan buku

en: Add content and child pages to books
jv: Gawé  konten lan kaca anakan marang buku

en: View printer-friendly books
jv: Nonton buku cethakan-ramah

en: The logo could not be uploaded.
jv: Logo ora bisa diunggah.

en: The favicon could not be uploaded.
jv: Favicon ora bisa diunggah.

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
