Subsite (2.0.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Value
kk: Мән

en: Weight
kk: Салмағы

en: Unknown export format.
kk: Белгісіз экспорттау форматы.

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Book navigation block display
kk: Кітап навигациясы блогын көрсету

en: Path to custom icon
kk: Өзгертпелі белгішке жолы

en: Show block on all pages
kk: Блокты барлық беттерде көрсету

en: Show block only on book pages
kk: Блокты тек кітап беттерінде көрсету

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
kk: Егер <em>Блокты барлық беттерде көрсету</em> фукнциясы таңдалса, блок сайттың барлық кітаптарында автоматты түрде мәзір енгізеді. Егер <em> Блокты тек кітап беттерінде көрсету</em> функциясы таңдалса блокта тек сол кітаптағы бетке қатысты мәзір көрсетіледі. Бұл кезде егер таңдалған бет кітап ішінде болмаса ешқандай блок көрсетілмейді. Блоктың қосымша параметрлерін белгілеу үшін <em>Бет көрінуінің ерекше теңшелімдері</em> бетін көріңіз.

en: Upload icon image
kk: Белгіш суретті қотару

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
kk: Егер сіз сервердегі файлдарға тікелей шыға алмасаңыз, мұна өрісті қолданып, белгішеңізді жүктей аласыз.
