Subsite (2.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Menus
kn: ಮೆನುಗಳು

en: Platform
kn: ಪ್ಲಾಟ್‌ಫಾರ್ಮ್
